Kontakt oss

Kontakt oss i dag Vi er klare til å besvare dine spørsmål

Hvem er vi?

Thor R. Hansen

thor@dugnaden.no

Mob: 950 32 589

   

Morten Marcus

morten@dugnaden.no

Mob: 480 36 242

Therese Grande

therese@dugnaden.no

Mob: 481 20 511

Kjell Christian Andersen

kjellchr@dugnaden.no

Mob: 908 76 972

Kristin Sætre

kristin@dugnaden.no

Mob: 976 52 939

Tommy Hansen

tommy@dugnaden.no

Mob: 916 81 562

Trond R. Amundsen (Bergen)

trond@dugnaden.no

Mob: 488 82 223


Kontakt oss skjema

Copyright © 2017 Dugnaden AS. All rights reserved.